December + January Menu
We're baking up the very best of our menu for this season of thanks and joy! We'll be open our normal hours with special hours during the holiday weeks:
NORMAL HOURS: OPEN Wed/Thu/Fri 10a-5:30p + Saturday 10a-4p
Special Holiday Hours:
OPEN Tue 12/23 + Wed 12/24 10a-4p ... CLOSED Dec 25 - Jan 1 ... OPEN Fri 1/2 10a-5:30p + Sat 1/3 10a-4p
Happy Holiday Season! xx, the Muddy's gnomies
-
Regular price $45.00Regular priceUnit price / per
Sale price $45.00 -
Regular price From $20.50Regular priceUnit price / per
Sale price From $20.50 -
Sold outRegular price From $12.75Regular priceUnit price / perSale price From $12.75Sold out -
Regular price $30.00Regular priceUnit price / per
Sale price $30.00 -
Regular price From $43.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $43.00Sold out -
Regular price From $47.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $47.00 -
Regular price From $7.25Regular priceUnit price / per
Sale price From $7.25Sold out -
Regular price From $37.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $37.00 -
Regular price From $40.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $40.00 -
Regular price $0.01Regular priceUnit price / per
Sale price $0.01 -
Regular price From $39.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $39.00 -
Regular price $35.00Regular priceUnit price / per
Sale price $35.00 -
Regular price From $20.50Regular priceUnit price / per
Sale price From $20.50 -
Regular price From $37.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $37.00 -
Sold outRegular price From $7.25Regular priceUnit price / perSale price From $7.25Sold out -
Regular price From $37.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $37.00 -
Regular price From $7.25Regular priceUnit price / per
Sale price From $7.25 -
Regular price $27.00Regular priceUnit price / per
Sale price $27.00 -
Regular price From $39.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $39.00 -
Regular price $30.00Regular priceUnit price / per
Sale price $30.00 -
Regular price From $20.50Regular priceUnit price / per
Sale price From $20.50 -
Regular price $30.00Regular priceUnit price / per
Sale price $30.00 -
Regular price From $20.50Regular priceUnit price / per
Sale price From $20.50 -
Sold outRegular price $30.00Regular priceUnit price / perSale price $30.00Sold out -
Sold outRegular price $9.95Regular priceUnit price / perSale price $9.95Sold out -
Sold outRegular price $15.00Regular priceUnit price / perSale price $15.00Sold out -
Regular price From $20.50Regular priceUnit price / per
Sale price From $20.50 -
Regular price From $7.95Regular priceUnit price / per
Sale price From $7.95 -
Regular price $18.50Regular priceUnit price / per
Sale price $18.50 -
Regular price From $20.50Regular priceUnit price / per
Sale price From $20.50 -
Regular price From $37.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $37.00 -
Sold outRegular price $10.00Regular priceUnit price / perSale price $10.00Sold out -
Regular price From $7.50Regular priceUnit price / per
Sale price From $7.50 -
Regular price From $37.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $37.00 -
Sold outRegular price From $10.00Regular priceUnit price / perSale price From $10.00Sold out -
Regular price $18.00Regular priceUnit price / per
Sale price $18.00 -
Regular price From $85.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $85.00 -
Regular price From $20.50Regular priceUnit price / per
Sale price From $20.50 -
Regular price From $50.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $50.00 -
Regular price From $85.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $85.00 -
Regular price From $10.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $10.00 -
Regular price $495.00Regular priceUnit price / per
Sale price $495.00Sold out -
Regular price $30.00Regular priceUnit price / per
Sale price $30.00 -
Regular price From $46.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $46.00 -
Regular price From $24.75Regular priceUnit price / per
Sale price From $24.75 -
Regular price From $9.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $9.00 -
Regular price From $15.00Regular priceUnit price / per
Sale price From $15.00 -
Regular price $30.00Regular priceUnit price / per
Sale price $30.00









































